Продавець ТОВ "Є-Трейд Автоматизація" розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
30 відгуків
Перемичка дуплексна Phoenix Contact FOC-SC:PA-SC:PA-OM3:D01/1 <unk> 1185485

Перемичка дуплексна Phoenix Contact FOC-SC:PA-SC:PA-OM3:D01/1 <unk> 1185485

Ціну уточнюйте

  • Під замовлення
  • Код: 1185485
clockВідправка з 15 серпня 2024
+380 (67) 011-22-66

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перемичка дуплексна Phoenix Contact FOC-SC:PA-SC:PA-OM3:D01/1 <unk> 1185485Перемичка дуплексна Phoenix Contact FOC-SC:PA-SC:PA-OM3:D01/1 <unk> 1185485
Ціну уточнюйте
Під замовлення
+380 (67) 011-22-66
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Перемичка дуплексна Phoenix Contact FOC-SC:PA-SC:PA-OM3:D01/1 |1185485

Виробник: Phoenix Contact

Маркування:  1185485

Технічні характеристики:

Перемичка дуплексна багатомодова OM3 SC-SC полірування UPC довжина 1м

Компанія має свої офіси в Європі, США та Азії. Тому маємо доступ до запчастин і комплектуючих будь-якого виробника.
Завдяки автоматизації логістики, запчастинам і комплектуючим, постачаємо максимально короткі терміни!!!

Основні
ВиробникPhoenix Contact
Країна виробникНімеччина
Гарантійний термін12 міс
  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner